- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175646 Linde H-30-D-01 (1202)
175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2022 |
| Odczytane motogodziny | 11 351 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 339 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250x75-12 |
| Opony (Tył) | 225x75-10 |
| Masa własna | 4 703 kg |
| Details | potwierdzony przebieg, ogrzewanie, kabina, 3 sekcje hydrauliczne |