- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175644 Linde H-50-D-02 (394)
175644
Linde H-50-D-02 (394)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2022 |
| Odczytane motogodziny | 6 348 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 313 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 315x70-15 |
| Opony (Tył) | 250x70-15 |
| Masa własna | 6 444 kg |
| Dlugość wideł | 123 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 3 sekcje hydrauliczne, potwierdzony przebieg |
| Attachment types | obrotnica |