- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175630 Toyota 02-8-FDF-25
175630
Toyota 02-8-FDF-25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 6 068 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | Monotrol |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 7.00-12 |
| Opony (Tył) | 6.00-9 |
| Masa własna | 3 750 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |