- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175600 Linde E-30-HL-01-600 (387)
175600
Linde E-30-HL-01-600 (387)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 10 327 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 369 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 800 |
| Rok produkcji baterii | 2018 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 23x10-12 |
| Opony (Tył) | 200x50-10 |
| Masa własna | 5 837 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |