- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 175593 Linde T-20-SP (131)
175593
Linde T-20-SP (131)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 7 165 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 1 025 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |