- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 175507 Toyota RRE-200-H
175507
Toyota RRE-200-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 7 565 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 1 150 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2024 |
| Masa własna | 5 444 kg |
| Details | 5 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |