- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175494 Toyota 8-FD-45-N
175494
Toyota 8-FD-45-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 11 320 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 500 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 320 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 7 310 kg |
| Details | wyłącznie do sprzedaży poza UE, 3 sekcje hydrauliczne, nowe siedzenie |