- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175492 Toyota 8-FBN-25
175492
Toyota 8-FBN-25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2013 |
| Odczytane motogodziny | 14 458 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 600 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 255 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 750 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 21x8-9 |
| Opony (Tył) | 16x6-8 |
| Masa własna | 4 572 kg |
| Details | wyłącznie do sprzedaży poza UE, 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |