- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175449 Manitou MC-18-2
175449
Manitou MC-18-2
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 3 920 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 370 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 199 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 12.5/80-18 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 3 570 kg |