- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175429 Linde E-80-01-900 (1279)
175429
Linde E-80-01-900 (1279)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 8 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 12 926 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 375 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 325 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 1 375 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Tył) | 315x70-15 |
| Masa własna | 15 220 kg |
| Dlugość wideł | 240 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, klimatyzacja, 5 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Double clamp |