- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175352 Linde E-20-PHL-02 (386)
175352
Linde E-20-PHL-02 (386)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 14 297 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 354 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 235 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200x50-10 |
| Opony (Tył) | 16x6-8 |
| Masa własna | 3 710 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |