- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175241 Linde E-40-H-01-600 (388)
175241
Linde E-40-H-01-600 (388)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 7 776 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 440 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2022 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 355x45-15 |
| Opony (Tył) | 225x75-10 |
| Masa własna | 7 392 kg |
| Dlugość wideł | 240 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |