- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175211 Linde E-20-PH (386)
175211
Linde E-20-PH (386)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2008 |
| Odczytane motogodziny | 12 395 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 354 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 228 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200/50-10 |
| Opony (Tył) | 150/75-8 |
| Masa własna | 3 775 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne, nowe opony przednie, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |