- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175205 Linde H-120-D (359)
175205
Linde H-120-D (359)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 12 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2010 |
| Odczytane motogodziny | 6 548 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 550 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 410 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 12.00x20 |
| Opony (Tył) | 10.00x20 |
| Masa własna | 18 140 kg |
| Dlugość wideł | 200 cm |
| Details | potwierdzony przebieg, kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne, nowe widły |