- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175202 Toyota 02-8-FDF-30
175202
Toyota 02-8-FDF-30
Ten product zostal sprzedany
Specyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2011 |
| Odczytane motogodziny | 21 037 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 265 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 28x9-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 4 860 kg |
| Dlugość wideł | 235 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |