- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175141 Hyster S-5.5-FT
175141
Hyster S-5.5-FT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 12 503 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 620 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 293 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pełne superelastyczne |
| Masa własna | 8 160 kg |
| Dlugość wideł | 150 cm |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe widły |