- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175072 Still RX-70-30-T
175072
Still RX-70-30-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 5 404 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 440 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 23x9-10 |
| Opony (Tył) | 21x8-9 |
| Masa własna | 5 000 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |