- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175048 Linde E-25-L-01 (387)
175048
Linde E-25-L-01 (387)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2022 |
| Odczytane motogodziny | 4 887 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 406 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 265 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 625 |
| Rok produkcji baterii | 2015 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 225x75-10 |
| Opony (Tył) | 200x50-10 |
| Masa własna | 5 230 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 3 sekcje hydrauliczne, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny |