- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175037 Linde H-40-D-01 (394)
175037
Linde H-40-D-01 (394)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 8 756 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 407 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 355x45-15 |
| Opony (Tył) | 250x70-15 |
| Masa własna | 5 995 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, con, nowe widły |