- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175016 Manitou M-30-4
175016
Manitou M-30-4
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 4 537 |
| Maszt | Triplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 298 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 405x70-20 |
| Opony (Tył) | 10.5x80-18 |
| Masa własna | 5 928 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 3 sekcje hydrauliczne |