- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174998 Jungheinrich EFG-535-KS
174998
Jungheinrich EFG-535-KS
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 2 802 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 440 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250x70-15 |
| Opony (Tył) | 200x75-9 |
| Masa własna | 6 536 kg |
| Dlugość wideł | 180 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne, nowe opony przednie, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |