- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174883 Linde E-16-02 (386)
174883
Linde E-16-02 (386)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 7 993 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 462 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 212 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 18x7-8 |
| Opony (Tył) | 15x4,5-8 |
| Masa własna | 3 339 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |