- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174719 Toyota 52-8-FD-25
174719
Toyota 52-8-FD-25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 1 322 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 430 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 200 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 7.00-12 |
| Opony (Tył) | 6.00-9 |
| Masa własna | 3 920 kg |
| Details | wyłącznie do sprzedaży poza UE |