- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174581 Hyster H-7.0-FT
174581
Hyster H-7.0-FT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 7 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 7 242 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 614 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony bliźniacze superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 8.25-15 |
| Opony (Tył) | 8.25-15 |
| Masa własna | 10 260 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |