- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174577 Toyota 02-7-FG-35
174577
Toyota 02-7-FG-35
Ten product zostal sprzedany
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 11 706 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 350 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 5 850 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |