- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 174376 Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 11 197 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 810 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 410 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | 22x12-16 |
| Opony (Tył) | 18x8-12.1 |
| Masa własna | 9 300 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe siedzenie, nowe widły |