- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 173837 Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 6 942 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 370 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 260 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 12,5x80-18 |
| Opony (Tył) | 27x10-12 |
| Masa własna | 3 842 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne, nowe widły, nowe siedzenie, 4wd |
| Attachment types | Przesuw boczny |