- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 173680 Still RX-60-50
173680
Still RX-60-50
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 7 302 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 535 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 260 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 930 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 355x50-15 |
| Opony (Tył) | 200x75-9 |
| Masa własna | 7 594 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner z widłami teleskopowymi |