- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6341 ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
6341
ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Ophangklasse | FEM2 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Frame breedte | 1.200 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.150 mm |
| Openingsbereik (min) | 380 mm |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 358 kg |