- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 3.200 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Frame breedte | 1.550 mm |
| Openingsbereik (max) | 2.650 mm |
| Openingsbereik (min) | 760 mm |
| Vorken | 1600x125x45 |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 572 kg |