- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6337 Kaup 2.5T411ZA
6337
Kaup 2.5T411ZA
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 3.000 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Frame breedte | 1.140 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.840 mm |
| Openingsbereik (min) | 555 mm |
| Vorken | 2000x120x50 |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 468 kg |