6336
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | rotator |
|---|---|
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Ophangklasse | FEM2 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Frame breedte | 1.040 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.800 mm |
| Openingsbereik (min) | 550 mm |
| Draaibar | 360 |
| Vorken | 1500X120x40 |
| Gewicht | 572 kg |