- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 2.800 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Frame breedte | 1.000 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.680 mm |
| Openingsbereik (min) | 646 mm |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 321 kg |