177116
Toyota SWE-120-S
Unieke eigenschappen
- Low hours
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 97 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 265 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 185 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 225 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Gewicht | 1.065 kg |
| Details | wd |