- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 177097 Toyota 7-FBMF-30
177097
Toyota 7-FBMF-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 6.598 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 23x10-12 |
| Banden (A) | 180x70-8 |
| Gewicht | 5.943 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |