177069
Crown ETI-4000-1.4-TF
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 204.145 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 290 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 197 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 375 |
| Gewicht | 1.442 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | powersteering |