- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 177043 Doosan D-90-S-5
177043
Doosan D-90-S-5
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 9.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 7.025 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 410 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 340 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Dubbel lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 9.00-20 |
| Banden (A) | 9.00-20 |
| Gewicht | 12.712 kg |
| Vorklengte | 240 cm |
| Details | cabine, verwarming, airco, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller, Weegsysteem |