- Home
- Producten
- Hoogwerkers
- 177041 JLG 10-MSP
177041
JLG 10-MSP
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 275 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 583 |
| Platform hoogte | 305 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 145 cm |
| Batterij V | 24 |
| Banden (V) | cushion |
| Banden (A) | cushion |
| Gewicht | 500 kg |