176985
Jungheinrich EJC-10
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2003 |
| Afgelezen urenstand | 96 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 320 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 205 cm |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 978 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 115 cm |