- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176984 Linde E-16-02 (324)
176984
Linde E-16-02 (324)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2002 |
| Afgelezen urenstand | 2.977 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 520 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 15x4,5-8 |
| Gewicht | 3.564 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |