- Home
- Producten
- Reach truck
- 176931 Toyota RRE-140-HE
176931
Toyota RRE-140-HE
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 6.314 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 800 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 330 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Gewicht | 4.009 kg |
| Attachment types | Sideshift |