- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176848 Linde E-16-C-01 (386)
176848
Linde E-16-C-01 (386)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2008 |
| Afgelezen urenstand | 9.272 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 547 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 247 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180x70-8 |
| Banden (A) | 125x75-8 |
| Gewicht | 3.448 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |