- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176821 BT OSE-250
176821
BT OSE-250
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 2.937 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 620 |
| Gewicht | 1.468 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 235 cm |
| Details | powersteering |