176815
Toyota SPE-120
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 5.043 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 240 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 210 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Gewicht | 1.301 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Lithium-ion batterij, powersteering |