176813
Toyota SWE-140
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 2.080 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 365 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 182 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 225 |
| Gewicht | 1.050 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |