- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176788 BT LWE-160
176788
BT LWE-160
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 7.411 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 555 kg |
| Vorkbreedte | 54 cm |
| Vorklengte | 120 cm |