- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176784 BT LPE-200
176784
BT LPE-200
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 4.154 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 400 |
| Gewicht | 865 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |