- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176746 Linde T-20 (1152)
176746
Linde T-20 (1152)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 784 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 250 |
| Bouwjaar batterij | 2013 |
| Gewicht | 545 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 160 cm |