- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176729 Linde H-16-T-01 (391)
176729
Linde H-16-T-01 (391)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 13.474 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 477 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180x70-8 |
| Banden (A) | 180x70-8 |
| Gewicht | 3.025 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |