- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176718 Toyota 40-8-FD-40-N
176718
Toyota 40-8-FD-40-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 4.464 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 6.170 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |